Udany wyjazd do Olkusza! Grały dwa zespoły!

Tym razem nasze Żaki udały się do Olkusza, żeby sprawdzić swoje umiejętności z lokalną drużyną Słowika Olkusz! Zagraliśmy dwumecz, podzielony na dwie grupy zawodników. Pierwszy mecz, w którym brali udział zawodnicy z grupy czerwonej, zasileni kilkoma zawodnikami z białej, stał na przyzwoitym poziomie oraz był bardzo wyrównany. Jestem zadowolony z postawy niektórych zawodników/zawodniczek aspirujących do grupy wiodącej.
Drugi mecz, na który stawili się zawodnicy grupy białej, miał dwa oblicza.
W pierwszej części bardzo bojaźliwie rozpoczęliśmy starcie i musieliśmy w większości czasu bronić się, wyprowadzając pojedyncze ataki szybkie. Czekałem ok. 30 minut, żeby nasz zespół zaprezentował się z lepszej strony i stało się. Druga część spotkania, to zdecydowanie lepsze zawody w naszym wykonaniu, w których graliśmy jak równy z równym. W ostatnich 10 minutach spotkania zdominowaliśmy gospodarzy.

Na minus – ojj, długo czekałem na przebudzenie naszych zawodników!
Na plus – dobrze, że pomimo tego, że przeciwnik narzucił nam styl gry i był skuteczniejszy, potrafiliśmy się podnieść i graliśmy dobre kolejne 30 minut meczu!

Powiązana galeria:
Wiadomości (utwórz nową)