Sparing grupy białej z CKS Czeladź!

Grupa biała rozegrała mecz sparingowy w Kopalni Futbolu w Katowicach, z jedną z wiodących drużyn w naszym regionie. CKS Czeladź, bo o nich mowa, to drużyna, która, ligę żaków zakończyła na wysokim, drugim miejscu. Warunki bardzo trudne, postawione naszym zawodnikom. Jestem bardzo zadowolony z meczu, bo CKS obnażył nasze słabe strony, nad którymi pracujemy. To kolejne doświadczenie zebrane z bardzo dobrą drużyną. Przypominam, że podczas ostatniego turnieju w Mysłowicach - Unia Kosztowy również wskazała nam błędy w ustawieniu i realizację założeń taktycznych. Uważam, że nasi zawodnicy zaczynają wyciągać wnioski i poza super zabawą, jaką jest gra w piłkę nożną, zaczynają powoli rozumieć, jak istotnym elementem jest taktyka. Poza tym uważam, że nie ma nic lepszego jak rywalizacja na najwyższym poziomie! Tylko granie z lepszymi – rozwija i uczy! Już w najbliższy piątek rozegramy mecz rewanżowy pod balonem na ulicy Kresowej!

Powiązana galeria:
Wiadomości (utwórz nową)