Mocno obsadzony turniej w Mysłowicach!
W ostatnią niedzielę, wraz z rocznikiem 2013 wybraliśmy się na turniej do Mysłowic.
Po przerwie, spowodowanej obostrzeniami, byłem ciekaw, w jakiej formie meczowej są moi podopieczni. Muszę przyznać, że nasi zawodnicy rozegrali przyzwoite zawody i kolejny raz pokazali, że potrafią walczyć o każdy metr boiska. Zabrakło nam skuteczności przy wykończeniu akcji ofensywnych. Mieliśmy również problem z dokładnym wznowieniem gry od bramki, przy wysoko atakującym przeciwniku, ponieważ byliśmy zbyt statyczni. Dzięki temu zobaczyłem, nad czym mamy się skoncentrować na najbliższych treningach!

W turnieju odnotowaliśmy dwa zwycięstwa z Ruchem Chorzów oraz Józefką Chorzów. Zbyt mocniw tym dniu okazali się zawodnicy Unii Kosztowy, ale przegraliśmy mecz po fajnym i zaciętym boju.